b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2017_kadr.jpg

Konkurs Fotograficzny „Uroki gminy Kolno zapisane w kadrze"

1. Organizatorem jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Kolno „Integracja”, Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonem, Centrum Kultury Gminy Kolno.
  2. Celem konkursu jest:
  • promocja gminy Kolno jako miejsca atrakcyjnego turystycznie, historycznie i krajoznawczo,
  • zaprezentowanie swojego miejsca zamieszkania i najbliższej okolicy,
  • ocalenie od zapomnienia miejsc i scen rodzajowych charakterystycznych dla regionu.

Zasady udziału w konkursie:

1. W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe.
  2. Każdy autor może nadesłać max. 2 prace wykonane na terenie gminy Kolno dowolną techniką w formie elektronicznej lub papierowej:
  • fotografia barwna - format min 18x24 cm,
  • fotografia czarno-biała - min 18x24 cm,
  1. Prace należy nadsyłać niepodklejone w płaskich sztywnych opakowaniach.
  2. Zdjęcia w wersji elektronicznej, jak i papierowej muszą być opatrzone metryczką zawierającą:
  • imię i nazwisko, numer telefonu, w przypadku ucznia nazwę szkoły,
  • miejsce przedstawionej sytuacji.

Prace należy wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście bądź drogą pocztową przesłać na adres:

Gminna Biblioteka Publiczna

Czerwone 50, 18-500 Kolno

z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”

Prace przyjmowane będą w nieprzekraczalnym terminie do 15 października 2017 r.

1. Komisja powołana przez Organizatora oceni prace w trzech kategoriach:
  • uczniowie klasy V-VII szkoły podstawowej i gimnazjum,
  • uczniowie szkół ponadgimnazjalnych,
  • osoby dorosłe.
  1. Nadesłane prace przechodzą na własność Organizatora.
  2. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnej reprodukcji prac uczestników konkursu.
  3. Informacje o wynikach konkursu zostaną zamieszczone na stronie gbp.gminakolno.pl , www.gminakolno.pl, www.ck.gminakolno.pl oraz na facebooku tych instytucji.
  4. Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy. O miejscu i dacie wręczenia nagród poinformujemy zainteresowanych w późniejszym terminie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!