b_250_200_16777215_00_images_artykuly_Plakat_-_rowerowa_gra_terenowa_A3-pdf.jpg

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Kolno Integracja, Centrum Kultury Gminy Kolno oraz Koło Gospodyń Wiejskich i Ochotnicza Straż Pożarna w Janowie serdecznie zapraszają do udziału w pierwszej w regionie terenowej grze rowerowej " Śladami przeszłości i teraźniejszości" już 17 września br. Uczestnicy spotykają się o godz. 13.00 po remizą OSP w Janowie, by o godz. 13.30 wyruszyć w trasę Janowo - Niksowizna - Łosewo - Janowo. Po drodze mnóstwo atrakcji i niespodzianek, a na zakończenie piknik rodzinny. Zapraszamy!

Terenowa gra rowerowa to jednej z kilku projektów z dofinansowaniem ze środków z Narodowego Centrum Kultury, które zostaną zrealizowane w naszej gminie dzięki temu, że Centrum Kultury Gminy Kolno pozyskało środki na realizację dwuetapowego projektu w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017. W pierwszym etapie powstała diangoza potrzeb kulturalnych mieszkańców naszej gminy, a w drugim etapie CKGK w trybie konkursowym wybrało pięć inicjatyw kulturalnych  do dofinansowania.

Plakat promujący projekt 2